Autoservis HITL logo
autoservisservis osobních automobilů
ÚVODEM KONTAKT

Autobaterie

Testování autobaterií

Zátěžový tester pro rychlé měření startovacího výkonu u 12V motobaterií a menších autobaterií. Zátěž pro 12V akumulátory je 100A. Indikace poklesu napětí je na analogovém (ručičkovém) voltmetru. Tester lze použít i pro měření dobíjecí soustavy u automobilu nebo motocyklu.

Ceník: 50 Kč

Akumulátory Brit

Nabíječky autobaterií a jejich příslušenství

›  Nabíječka baterií Ctek MXS 3.6
Kompaktní, voděodolný, automatický 12V nabíječ. Je vhodný pro nabíjení a udržování všech dostupných druhů startovacích baterií včetně AGM a GELových o širokém rozpětí kapacit. Díky patentované technologii a vyhlazení nabíjecího proudu vytěží MXS 3600 z potenciálu baterií maximum.

Nabíječka

›  Nabíječka baterií Ctek MXS 5,0
Nabíječ MXS 5.0 je vylepšeným nástupcem osvědčeného modelu XS4003. MXS 5.0 nabízí nejnovější technologie vytvořené pro profesionální nabíječe značky CTEK. Tato nabíječka může vyřešit mnoho problémů spojených s vaší baterií. Nabíječka splňuje vysoké nároky běžných uživatelů. MXS 5.0 diagnostikuje stav baterie. Obsahuje režim recond pro promíchání elektrolytu v případě jeho rozvrstvení (krok 6 v režimu nabíjení).

Nabíječka

›  Nabíječka baterií Ctek MXS 7.0
Model pro náročné hobby i profi uživatele. Režim náhradního zdroje a rekondice. 5let záruka. Nové balení, nové návody, stejná spolehlivost jako předchozí model Mullti XS 7000. Kompaktní a výkonný, voděodolný, automatický 12V nabíječ. Je vhodný pro nabíjení a udržování všech dostupných druhů startovacích baterií včetně AGM a GELových v širokém rozmezí kapacit.

Nabíječka

›  Nabíječka baterií Ctek MXS 10
Kompaktní, univerzální, skvěle vybavený 12V model pro náročné hobby i profi uživatele. Režim náhradního zdroje a rekondice. 2 roky záruka. Větší výkon, vybaven teplotní čidlem. Největší nabíječka s možností připojení konektorů.

Nabíječka


TESTER

Tester

Tester FOREX
Tento tester je určen pro vyšetření výchozí schopnosti 12V baterií, měření 1-20 h, kapacity nebo rezervní kapacity, a ovládání 12V generátorů.

Tester

Technické parametry
Copyright © HITL, s.r.o. / 2013 Vyrobil WEBdesign Znojman